Quick Mill 993 Elevate PID
E61-topmodel met dubbele boiler — rotatie- of trilpomp
De Quick Mill 993 Elevate is het E61-topmodel van de serie: een dubbele boiler (0,75 l voor stoom, 1,6 l voor koffie) betekent maximale temperatuurstabiliteit en moeiteloos gelijktijdig zetten én stomen. Met PID stel je de zettemperatuur tot op de graad in, en je kiest zelf tussen een rotatiepomp (stil, aansluitbaar op de waterleiding) of trilpomp.
Type: handmatige E61-espressomachine · Boiler: dubbele boiler · Temperatuur: PID · Advies bij deze machine
Uitvoering: RVS · keuze uit rotatie- of trilpomp
Premium Koffie- & Theespecialist
Koffie, thee, delicatessen & machines
Gratis bezorging vanaf €59,95
Ophalen in de winkel mogelijk - Zeist
Persoonlijke service sinds 2002
Vanuit onze expertise
Wat maakt de Elevate bijzonder
De Elevate is het vlaggenschip van de serie. Waar een warmtewisselaar één circuit deelt, heeft de Elevate een echte dubbele boiler (0,75 l stoom + 1,6 l koffie): rotsvaste temperatuur en gelijktijdig zetten en stomen zonder enige concessie.
De professionele E61-zetgroep, PID-regeling en de keuze tussen een stille rotatiepomp (aansluitbaar op de waterleiding) of een trilpomp maken ‘m tot een machine waar je jaren plezier van hebt.
Welke molen kun je er het best bij nemen
Een espressomachine als deze is zo goed als de molen ervoor — de maling maakt samen met de temperatuur je espresso. Een losse espressomolen hoort er dus bij.
Onze aanraders
Stijlvol compact: de Ascaso I-Steel of H64. Populair en precies: de Eureka Mignon Specialità. Veelzijdig, van espresso tot filter: de Fiorenzato AllGround.
Bekijk alle koffiemolens → In onze winkel in Zeist zetten we machine en molen graag naast elkaar, zodat je ziet en hoort wat past.
Wat krijg je erbij bij Taste & Tools
Bij Taste & Tools koop je je machine niet zomaar van een plank. Je krijgt er standaard bij:
- Vakkundige installatie en uitleg in onze winkel in Zeist
- Accessoires naar keuze t.w.v. 5% van het aankoopbedrag
- Koffietegoed om meteen vers te beginnen
Voor wie is deze machine, en waar je op moet letten
De Elevate is er voor de thuisbarista die het beste wil: een dual-boiler E61 met PID, gebouwd om jarenlang café-waardige espresso te zetten.
Rotatie- of trilpomp? Kies de rotatiepomp (R) als je stiller wilt werken of vast op de waterleiding wilt aansluiten. De trilpomp (V) is iets voordeliger en werkt volledig op de watertank.
Verse bonen. In onze winkel in Zeist malen we op maat en adviseren we je persoonlijk. Kom gerust langs.
Technische gegevens
| Afmetingen (bxhxd) | 340 x 358 x 500 mm |
| Waterreservoir | 3 liter of vaste wateraansluiting |
| Vermogen | 2 x 1400 watt |
| Gewicht | 26 kg |
| Pompdruk | 20 bar |
| Verwarmingssysteem | Dubbele boiler (0,75 + 1,6 l) |
| Zetgroep | E61 |
| Temperatuurregeling | PID |
| Pomp | Keuze: rotatiepomp of trilpomp |
| Merk | Quick Mill |
Klantbeoordelingen
[VALUED-WIDGET layout=reviews size=medium align=right theme=dark amount=6 height=short]
Molen, bewaarbus en bonen
Maak je espressohoek compleet
Andere machines uit ons assortiment
